PROČ TENTO BLOG?

Proč jsme se vlastně rozhodli také vstoupit do blogosféry?

Webové stránky nemají tu kapacitu, ani ten rozměr, abychom Vám mohli být blíže. A právě to je naše přání.

Chceme být ještě blíž s novými informacemi, s novými věcmi, kterých se nahromadilo tolik, že si je nechceme nechávat jen pro sebe.

Kvalita našeho jídla je čím dál horší. Každého dne můžeme pozorovat, jak se na našich očích naplňuje to, o čem píše ve svých knihách bojovník za lepší a zdravější život každého z nás – Tomáš Kašpar. Výskyt civilizačních nemocí nabírá na síle. Potravinářské koncerny „vyrábějí“ klienty pro koncerny farmaceutické a my se nechtěně stáváme částí tohoto systému, byli jsme do něho vtaženi. Je jasné, že je nutností z toho kolotoče najít únikovou cestu…

Je jedno na jaký konec Země se otočíme, všude je MATKA PŘÍRODA nejlepším ochráncem našeho zdraví. Dárcem energie k řešení každodenních úkolů, jaké před námi staví život. Je potřeba, je nutností být s ní v těsném spojení, odevzdat se do její náruče a naučit se moudře čerpat z jejích darů, z toho co nám nabízí. Ona také bývá někdy tím nejen nejstarším ale i nejlepším lékařem, v situaci kdy začínáme pociťovat úbytek zdraví.

 

Mojí vášní je Peru, kde jsem nechala část sebe.

Už 16 let stále „přehrabuji“ jejich „pokladnici zdraví“, jakou je tamní příroda, s nadějí že tam najdu další skvosty, klenoty. Pak „studuji“ a zkouším nalezené poklady, abych je přivezla sem a podělila se o to nové s ostatními. A protože Peru přede mnou stále otvírá své nekonečné bohatství, tak nevím kdy přestat….


Informace, které najdete na tom blogu, jsou výsledkem mého dlouholetého studia a sbírání zkušeností na cestách ke zdraví a životu plnému energie při pomoci darů peruánské přírody. Chci se s Vámi podělit o těžce získané zkušenosti, které by možná někdo z Vás mohl využít i ve svůj prospěch. Správně použité se mohou stát základem pro novou kvalitu života.

Celá naše činnost pramení z chuti pomoci jiným, předáním nebo ukázáním jiných možností, v jejich někdy těžkých a složitých životních situacích. Stránky již nestačí, FB také ne.

Chceme být ještě blíž Vás, blíž potřebujících, hledajících, šťastných, nešťastných, zdravých i těch co své zdraví někde ztratili. Chceme Vám pomáhat s problémy každodenního života.

Chceme, abyste se tady cítili jako u přátel. Našli optimismus, inspiraci, návody na lepší život, na překonání zdravotních neduhů, čerpali síly, bavili se s námi tvořením nových zdravých receptů. Nebo se zamyslili nad některým příběhem, přidali také ten svůj, čerpali motivace k lepšímu zdravému a hodnotnému životu, a předávali okolí co nejvíce OPTIMIZMU.

K psaní našeho blogu zveme i Vás.

Tvořte ho s námi, inspirujte nás nápady, poznámkami, připomínkami, zkrátka tím, co byste na něm chtěli najít. Posílejte svoje recepty vytvořené z našich produktů. Chceme, aby ten blog byl přínosem pro všechny. Povzbudil, předal hodnoty a inspiroval druhé.

Jsme tady pro Vás a chceme být s Vámi.