ZE SRDCE ČISTÉ PŘÍRODY AND A AMAZONIE VEDE JIŽ 16 LET PŘÍMÁ CESTA DO NAŠÍ FIRMY.

VÁŽENÍ A MILÍ PŘÁTELÉ.

Naše chuť poznat pravdu o údajné všemocné síle rostlin z Peru, a pravdu o lidech kteří se léčbou pomocí těchto rostlin zabývají, byla impulsem naší cesty do And a Amazonie. Odvahu a chuť vydat se na dalekou cestu nám dodal v jednom z našich častých telefonických rozhovorů páter Edmund Szeliga, polský misionář žijící od svého mládí do svých 94 let v Peru, známý ve světě jako vynikající znalec léčivých peruánských bylin a velmi úspěšný fytoterapeut. Páter Szeliga byl našim nejlepším učitelem, mistrem a guru.
Naše cesta do této tajemné krajiny byla studijní. Byla velice spontánní i riskantní akcí. Stala se pro nás nezapomenutelným zážitkem.

Ale díky tomu jsme Vám v roce 2001 mohli otevřít dveře do největší zelené lékárny světa.

Ano, bylo to už 16 let, kdy jsme Vám jako první v ČR dali možnost „sáhnout“ po bylinách z Peru.

Stalo se tak po našem návratu z expedice do peruánské džungle a And, a po setkáních s průkopníkem peruánské fytoterapie páterem Edmundem Szeligou. Našim úkolem bylo tehdy prošlapat cesty vedoucí k získání „povolení k uvádění do oběhu“ na Ministerstvu zdravotnictví, SZÚ a dalších úřadech. Peruánské byliny byly u nás neznámé a proto to byla cesta trnitá a plná překážek. Naše nadšení, odhodlání a touha podělit se s ostatními o to, co jsme v Peru poznali, nám ale pomohly překonat i nemožné.
Po dlouhých měsících jednání s úřady přistály poprvé peruánské byliny v Praze.

Pak ale začala ještě těžší práce – seznámení širokého okruhu lidí s vědomostmi o účincích, potenciálu síly a zdraví které v bylinách jsou, naučit je využívat jejich síly.

 

A to bylo hodně náročné a trvalo to léta. Léta těžké práce, která nám ale právem přinesla ocenění průkopníci peruánských bylin a specialisté.

 

Zavřít


Specialisté proto, že po celých 16 let se neustále v tomto oboru vzděláváme a objevujeme pro Vás nové a nové možnosti využití síly přírody.

V posledních letech, jako houby po dešti, vyrostla spousta firem které se snaží nás napodobit a těžit z našich zkušeností (bohužel etika a kvalita se liší od našich standardů – ale to je jiné téma). My ale naši práci nadál bereme jako poslání, i přesto že v té „džungli“ někdy bezohledné, amorální a dravé konkurence to není jednoduché podnikat eticky, poctivě a upřímně, ale opravdu to jde.

 

Pomáhá nám v tom naše moto, jímž jsou slova pátera Szeligy:

„Jen z dobrého se rodí dobré“.

Vybíráme nejlepší surovinu z čerstvých sběrů a dbáme tak o nejvyšší kvalitu našich produktů. (Kvalita peruánských bylin je otázkou sama pro sebe, většina prodejců ji jen deklaruje…) Byliny jsou u nás skutečně před zabalením ručně a pečlivě přebírané. Díky tomu jsme podle předpisů jejich „výrobci“, ale tak doopravdy nejsme – jejich faktickým „výrobcem“ je pouze peruánská příroda.
A tak jsme se stali dnes už tradičním spojením mezi poklady Inků a Vámi, neboť ze srdce čisté peruánské přírody vede přímá cesta do naší společnosti a k Vám.

My jsme jen pomocníci v tom, aby se v co nejlepší kvalitě a přirozeném stavu dostaly na Váš stůl, pro Vaše zdraví.