DOBÍT BATERKY PROSÍM

Publikováno uživatelem Kategorie: Nejčtenější, Peruánské byliny, Únava
DOBÍT BATERKY PROSÍM

Pokaždé, když ráno otevřeme oči, hrnou se na nás myšlenky na úkoly které nás čekají. A tak začíná běžný kolotoč. Rodina – děti – práce – domácnost – přátelé – volno časové aktivity nebo sport. Ve všech těchto oblastech bychom chtěli fungovat na sto procent. Žijeme rychle, intenzivně a nervově. Když k tomu přidáme nějaký ten „fast food“ místo oběda, tak nás musí únava a vyčerpání dřív nebo později zastihnout. Nejčastěji její příznaky ignorujeme. Až se jednoho dne na nás zřítí nečekané.

A naše tělo křičí:  „prosím dobít baterky“.

 

Začátek jara je obdobím, ve kterém na nás ten syndrom únavy nejvíc dopadá. Kdo to nezná? Ale jak se s tím vypořádat? Na štěstí není řešení složité a ani nemusíme hledat daleko. Sáhneme do peruánské přírody, pokladnice plné síly, a načerpáme z ní energii pomocí produktů, které nám jak na dlani nabízí Uncaria.

Jaké to jsou „pohonné hmoty“ na dobíjení našich „baterek“?

Máme, z čeho vybírat. Nejoptimálnější je spojení síly And a Amazonie. A k tomu se nám nabízejí dvě rostliny. Na prvním místě měli bychom sáhnout po Maka Maca – královně peruánských And a do deštného pralesa pro Camu Camu – nenápadný a téměř zázračný plod nasycený největším množstvím přírodního vitamínu C v přírodě.

Ideálním doplněním je Spirulina AndinaOlej Sacha Inchi.

Máme ještě k dispozici pomocníky:
Chia semínka, Algarrobo, Kakaové boby, 4istou, pravou čokoládu bez alergenů. Dobře by bylo také sáhnout po super potravinách a přidat je do přípravy stravy.

NAŠE RADA:

Chcete užívat SPIRULINU a brání Vám v tom její charakteristická chuť? Pak pro Vás máme řešení: ZDRAVOU SVAČINKU, která je připravená za pár minut!

SUROVINY:

1 lžička andské spiruliny
½ jablka
½ banánu
1 kiwi
šťáva z citronu
Vše rozmixovat.
Možno přidat: kakaové boby, olej Sacha Inchi, Camu Camu, chia semínka a trochu maky.

Z těmi přísadami je to opravdová energetická bomba.

DOBROU CHUŤ!!!

Zavřít

Ve stavech většího vyčerpání je dobré pomyslet i na čaj z VILCACORY

Ještě lepší výsledek v dobití energie získáte po předchozím očištění organizmu, tak jak je uvedeno v předchozím článku jarní detoxikace aneb očista těla.

KOUPIT MACU KOUPIT CAMU CAMU KOUPIT SPIRULINU

 

 

 

Podobné články:

Další články

Komentáře: 2

  1. Petr

    Prosím Vás co je tohle za výtvor? Obsahová stránka věci je dobrá tu jsem potřeboval ale je to hrozně nepřehledné už jenom v tomto políčku pro komentář máte napsáno že potřebné informace jsou označené hvězdičkou a není tu ani ta hvězdička ani co kam mám napsat… nedá se tady nic číst proto už sem nepřijdu všechno na stránce je rozházené všechny tlačítka prostě všechno… si s tim něco udělejte…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *